Ładowanie...
Image
© by ParafiaPrzysietnica.pl

Rekolekcje wakacyjne


Zapraszamy na rekolekcje wakacyjne, które odbędą się w ośrodku rekolekcyjnym TABOR w Rzeszowie, w dn. 24-28 lipca 2024 r. Każde rekolekcje są duchową przestrzenią, w której działa Bóg, konkretną propozycją, zachętą do rozwijania życia duchowego. W tym roku zamierzamy ukazać problemy trudnej dla nas codzienności oraz podjąć pytania, na które nie potrafimy sobie odpowiedzieć. Bóg zna odpowiedzi na te problemy, umieścił je w swoim Słowie i pragnie przyjść nam z pomocą w tym konkretnym czasie.

Wrogowie Kościoła drwią sobie dzisiaj, że w naszych wspólnotach pozostali już tylko ludzie pogrążeni w odmętach tego świata. Traktują ich jak zalęknionych biedaków z worem problemów na barkach, którzy niedługo zatoną. Taka jest prawda. Dotyczy ona jednak całej współczesnej ludzkości. My natomiast mamy zapewnienie Jezusa, bramy piekielne nie przemogą Kościoła (Mt 16, 18).

Wybieramy się na Górę Tabor, miejsce duchowej przemiany, aby się o tym przekonać. Po rekolekcjach wrócimy do naszych domów i zaświadczymy wobec bliskich nam osób, że nasz Bóg ma receptę na wszystkie choroby ludzkości. Wtedy oni zapragną wspinać się na Tabor, gdyż to jest Góra Przemienienia.

Zapraszamy na Tabor!

Wyświetlenia artykułu: 195
(naliczane od 08.05.2020 12:17)