XI Niedziela Zwykła
16.06.2024 r.

1. Przeżywamy XI niedzielę zwykłą w ciągu roku, składka mszalna jest przeznaczona na inwestycje w parafii.
  2. W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej w kościele odbędzie się spotkanie dla pielgrzymów, którzy na wakacjach razem z ks. Bartłomiejem pojadą do Włoch.
  3. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msze św. dla dzieci szkolnych w kościele i kaplicy o godz. 8.00. W związku zakończeniem roku szkolnego i katechetycznego zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi św. codziennie przed Mszą św.
  4. W sobotę na wieczorną mszę św. zapraszamy do kościoła rodziny, który przez ostatnie 30 dni przyjęły peregrynujący obraz bł. Pauliny Jaricot. Rodzina otrzymująca obraz w piątek wieczorem przynosi go na wieczorną Mszę św. w sobotę, gdzie przekaże kolejnej rodzinie. W tym dniu z zebranych w czasie składki ofiar będzie sprawowana Msza św. w intencji Rodzin, które w danym miesiącu przeżyły peregrynację.
  5. W dniu 29 czerwca (w sobotę) organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Kalwarii Pacławskiej. Ma ona charakter pokutny, a modlitwą chcemy wyprosić trzeźwość w naszej parafii. Zapisy w zakrystii oraz u ks. Pawła.
  6. W zakrystii można nabyć album pt. „Tym żyjemy – Beatyfikacja Rodziny Ulmów”, który stanowi nie tylko upamiętnienie beatyfikacji, ale również głęboką refleksję nad dziedzictwem rodziny Ulmów. Cena 100 zł.