XXV Niedziela Zwykła
18.09.2022 r.

1. Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu, składka w kopertach przeznaczona jest na cele inwestycyjne parafii, za tydzień zbiórka do puszek na pokrycie kosztów związanych z Pielgrzymką Róż.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnich dniach pracowali przy przygotowaniu naszej parafii przed Uroczystością Spotkania Róż Różańcowych. Dziękujemy Rodzinie, która złożyła na ten cel ofiarę w kwocie 1 tyś. zł., a także Róży Bogdana Gerlacha, która złożyła 800 zł.
  3. We wtorek Msza Święta i spotkanie Grupy Trzeźwościowej.
  4. W czwartek, po Mszy św. Wieczornej, spotkanie Rady Parafialnej, przedstawicieli wspólnot parafialnych, Róż Różańcowych, strażaków, radnych, KGW, organizacji społecznych i ludzi dobrej woli, w celu wyznaczenia konkretnych odpowiedzialności w czasie Pielgrzymki Róż. Prosimy Parafian, od dzieci począwszy a na seniorach skończywszy, o zorganizowanie sobie tak czasu, aby w tym historycznym wydarzeniu duchowym uczestniczyć i propagować pielgrzymkę wśród bliskich i znajomych z innych miejscowości.
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Na ten tydzień  prosimy parafian (…). Prosimy o zaopatrywanie się w prasę katolicką. W dn. 20 września na parkingu przy kościele o godz. 16.00 można skorzystać z badań w Ambulansie Diagnostycznym. Szczegóły w gablotce.
  6. Burmistrz Brzozowa informuje, że 25 września w Domu Strażaka o godz. 17.00 odbędzie się zebranie wiejskie dotyczące funduszu sołeckiego 2023 r. Zaprasza seniorów i osoby mające problem z mobilnością do skorzystania z taksówki społecznej do Ogrodu Biblijnego w Starej Wsi.
  7. Przy remizie OSP w Przysietnicy można oddać elektrośmieci (każdy sprzęt na prąd lub baterie). Akcja trwa do najbliższej soboty. Można oddawać tylko kompletny sprzęt. Będzie to realne wsparcie dla jednostki.
  8. W sobotę 8 października odbędzie się VII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium Świętego Jana Pawła w Krakowie. Szczegółowe informacje na plakacie w gablotce z ogłoszeniami.