Ładowanie...

II Niedziela Adwentu
10.12.2023 r.

  1. Dziś dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Za tydzień niedziela inwestycyjna. Zachęcamy do uczestnictwa w roratach.
  2. W poniedziałek w kaplicy na Mszy Świętej o godz. 17.00 dzieci z klasy III SP nr 2 otrzymają medaliki. Zapraszamy na tę dzieci z rodzicami. Również w poniedziałek w kościele spotkanie Duchowych dzieci św. Marcina.
  3. We wtorek, po Mszy Świętej popołudniowej, spotkanie grupy modlącej się o trzeźwość.
  4. W sobotę w kaplicy odbędzie się Rejonowy Dzień Wspólnoty Domowego Kościoła z rejonu brzozowskiego. Początek o 15.00.
  5. Zachęcamy do zaopatrzenia się w świece Caritas, opłatki i prasę katolicką. Prosimy o składanie ofiar na służbę kościelną.
  6. W przyszłym roku na wakacjach z naszej parafii ks. Bartłomiej organizuje pielgrzymko – wycieczkę do Włoch. Termin to koniec lipca i początek sierpnia. Koszt 3 200 zł. Szczegóły w gazetce, gablotce i na stronie internetowej.
  7. Jeśli ktoś z Państwa posiada choinkę, która w trakcie okresu Bożego Narodzenia mogłaby ozdobić naszą parafialną świątynie, bardzo prosimy o zgłoszenie się do Pana kościelnego Władysława.
  8. Burmistrz Brzozowa ogłasza nabór do programu „Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnością”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  9. Wczoraj w SP nr 2 w Przysietnicy odbył się XIV Archidiecezjalny Halowy Turniej w piłkę nożną Liturgicznej Służby Ołtarza na szczeblu dekanalnym. Naszą parafię reprezentowali ministranci w dwóch kategoriach wiekowych. Młodsi i starsi wywalczyli pierwsze miejsca i zagwarantowali sobie udział na szczeblu archiprezbiterialnym. W młodszej drużynie królem strzelców turnieju został Szymon Rudnik, który strzelił 13 bramek, a bramkarzem turnieju został Antoni Wania, który zachował czyste konto. W starszej kategorii królem strzelców turnieju został Kamil Rzepka (10 bramek), a najlepszym bramkarzem został Filip Jajko. Dziękuje naszej piekarni, która dla wszystkich ufundowała drożdżówki.